Ana sayfa Apple Gündem 2020’de Apple Watch’a gelen uyku izleme

2020’de Apple Watch’a gelen uyku izleme

595
0
PAYLAŞ

Apple’ın bir çalışanı uyku izlemeyi test ettiğini sızdırdı ve bu özelliği 2020’de Apple Watch’a eklemek için hazırlandıklarını söylüyor.

Bloomberg tarafından tahmin edilen özelliğin şu anda Apple çalışanları tarafından test edilmekte olduğu söyleniyor. Ancak, rapor 2020 ürün grubuna ulaşacağını beklediğinden, halka açık kullanım için hazır değildir. 

Söylenti özellik ekleme, büyük bir sürpriz değil. Apple , 2017 yılında uyku izleme şirketi Beddit’i satın aldı ve ürünü 2018’de revize etti. Ayrıca şirketin sağlık izlemeye devam etmesinin mantıklı bir uzantısı. 

Bloomberg notları Uyku izleme özelliğinin eklenmesi, çoğu kullanıcının geceleri cihazı şarj etmesinden dolayı daha fazla pil ömrü gerektirecektir. Alternatif olarak, düşük güçlü bir uygulama ve şu anda kullandığından daha hızlı bir şekilde Qi ile ilgili şarj işlemine geçiş yapan Apple, yalnızca sabahları hızlı bir ücretlendirme gerektirebilir.

Böyle bir izleme , iOS 10’da sunulan mevcut Yatma Zamanı özelliğinin bir uzantısı olarak uygulanabilir . Bu, ne kadar yatmak istediğinizi ve ne zaman yatmanız gerektiğini söylerseniz ne zaman yatmanız gerektiğini söyleyen çok temel bir alarmdır. yukarı. Bununla birlikte, uyku geçmişinizle ilgili en azından bazı detayları göstermek için Sağlık uygulamasıyla da bütünleşir. 

Ayrıca Apple Watch için üçüncü taraf uyku izleyicileri de var, ancak Tantsissa tarafından AutoSleep dahilSaatin hareket sensörlerini ne kadar uyuduğunuzu değerlendirmek için kullanabilir.

BİR CEVAP BIRAK